Zespół RADMOT Automation

pasjonat automatyki

Paweł Zieliński

Ekspert automatyk

Paweł to pasjonat automatyzacji, robotyki, programowania. Posiada 20 lat doświadczenia w programowaniu robotów przemysłowych, m.in. Yaskawa, ABB, Fanuc. Jest programistą układów sterowania Siemens, Festo. Od 15 lat zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem automatyzacji procesów produkcyjnych, m.in. w branży automotive. Paweł to również doświadczony konstruktor i projektant maszyn i urządzeń.

Krzysztof Piwowarczyk

Ekspert od procesów toczenia CNC

Krzysztof to wysokiej klasy specjalista toczenia CNC. Posiada praktyczne doświadczenie w obsłudze maszyn, optymalizacji technologii, produkcji i zarządzaniu produkcją. W swojej karierze wdrożył i zoptymalizował technologię dla ponad 1000 różnych części.

W firmie RADMOT kieruje działem toczenia. Zarządza pracą ponad 30 maszyn. Od 2 lat współtworzy dział automatyzacji.

specjalista od obróbką skrawaniem cnc
konstruuje maszyny i urządzenia

Bartłomiej Nędzi

Konstruktor

Misją Bartka i jego zespołu jest konstruowanie maszyn i urządzeń, które w jak najlepszy sposób adresują wymagania procesu produkcyjnego. Kreatywne podejście, nieustanne szukanie inspiracji w innych dziedzinach oraz otwartość na feedback to cechy charakterystyczne Bartka. To m.in. dzięki temu RADMOT Automation tworzy maszyny, urządzenia i komórki automatyzacji odznaczające się szeroką funkcjonalnością, kompaktową budową, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, odznaczając się wysoką estetyką.

Paweł Stańczyk

Ekspert branży cnc, pasjonat technologii

Paweł w swojej karierze w branży obróbki metali miał szansę pracować na wielu stanowiskach. Dzięki temu świetnie rozumie tajniki branży i reguły, którymi się rządzi. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z naszymi klientami. Wspólnie z nimi analizuje ich potrzeby i szuka dla nich optymalnego rozwiązania automatyzacji procesu obróbki skrawaniem CNC.

ekspert w branży obróbki metali
ponad 40 lat doświadczenia

Jan Stańczyk

Przedsiębiorca, wizjoner,

Jan Stańczyk to przedsiębiorca, który od prawie 40 lat aktywnie działa w branży metalowej. Swoją przygodę z obróbką skrawaniem zaczął od jednej maszyny. Dziś w jego firmie pracuje ponad 50 nowoczesnych centr obróbczych CNC oraz 9 robotów i manipulatorów.

Jan Stańczyk uważa, że automatyzacja procesów obróbki skrawaniem to jeden z istotniejszych strategicznych celów małych i średnich przedsiębiorstw. Jego misją jest zaoferowanie rozwiązań automatyzacji i pomoc tym firmom w stawianiu pierwszych kroków w automatyzacji.

Piotr Stańczyk

Przedsiębiorca, pasjonat systemów wytwarzania, przemysłu 4.0 i automatyzacji.

Piotr posiada szerokie doświadczenie we wdrożeniach projektów obróbki seryjnej – high volume, m.in. dla branży Automotive.

W RADMOT Automation, Piotr odpowiada za ogólna strategię firmy.

doświadczenie we wdrożeniach

Formularz Kontaktowy

14 + 2 =

Radmot Automation logotyp

RADMOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Wola Gutowska 33E, 26-660 Jedlińsk

pawel.stanczyk@radmot.com

+48 601 645 888

NIP: 796-296-09-65