Nasze Podejście

Atom pokazujący nasze podejście i  części składowe tworzące rozwiązanie.

Największą wydajność (ilość wyprodukowanych części na godzinę) można osiągnąć tylko automatyzując proces. Dzięki automatyzacji możemy ograniczyć wszelkiego rodzaju przestoje do absolutnego minimum.

Aby automatyzacja była możliwa i miała ekonomiczne uzasadnienie, cały proces musi być odpowiednio przygotowany i zoptymalizowany. 5 kluczowych elementów procesu toczenia CNC: człowiek, narzędzia, proces, maszyna i automatyzacja muszą być idealnie ze sobą zestrojone.

Człowiek jako część integracyjna

Specjalista od procesu

Automatyzacja oznacza, że operator nie poświęca swojego czasu na czynności powtarzalne (mocowanie i zmiana części obrabianej). Wobec tego jeden operator może obsłużyć większą ilość obrabiarek. Przechodząc od roli operatora do roli zarządzającego gniazdem eksperta od procesu, technologii i obsługi robota. My pomagamy operatorom szybko odnaleźć się w nowej roli.

Narzędzia tokarskie niezbędne do uzbrojenia maszyny

Narzędzia

W zautomatyzowanych procesach dobór narzędzi odgrywa kluczową rolę. Dobrze dobrane narzędzia oraz parametry skrawania zapewniają stabilność procesu, obniżają koszty produkcji, ograniczają do minimum czas przestojów. W tym obszarze też z sukcesami pomagamy naszym klientom.

Proces ustawiony pod przygotowanie konkretnej części

Proces

Wymagania klienta definiują proces.

Proces musi uwzględniać wszystkie wymagania klienta. Jednocześnie proces jest uzależniony od dostępnej technologii i parku maszynowego. Skorzystaj z naszego doświadczenia i w tym obszarze.

Maszyna jaką dysponuje klient

Maszyna

Obrabiarka to centralny element procesu obróbki skrawaniem CNC. Jest też najistotniejszym składnikiem kosztu wytwarzania część. Inteligentne zestawienie obrabiarki ze stacją do automatyzacji pozwala zoptymalizować koszt wytworzenia.

Automatyzacja - jako wynik końcowy integracji wszystkich elementów

Automatyzacja

Mając zapewnione odpowiednie warunki do automatyzacji (odpowiednia maszyna, właściwie zdefiniowany proces, odpowiednie narzędzia i przeszkolony personel), proces automatyzujemy dzięki naszym standardowym urządzeniom. Szybko, pewnie i stabilnie.

Formularz Kontaktowy

4 + 11 =

Radmot Automation logotyp

RADMOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Wola Gutowska 33E, 26-660 Jedlińsk

pawel.stanczyk@radmot.com

+48 601 645 888

NIP: 796-296-09-65